Biz Kimiz

Biz Kimiz

   Başarının ayrıntıda gizli olduğunu bilmekte ve başladığımız her işi kendi işimiz ve başarımız gibi görerek daha verimli tüm işlerimizde son derece titiz çalışarak hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret göstermekteyiz. Bu nedenle şirketimiz zelzeve digital olarak tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayarak kendini çok hızlı bir şekilde geliştirmeyi sürdürmektedir.

Zelzeve Digital Web sitesi, reklam iletişimin günümüzdeki öneminin bilincinde ve farkındayız. Bu farkındalıkla 2011 yılından itibaren bilgi ve iletişim teknoloji tasarımı konularında hizmet vermekteyiz

Vizyonumuz

Lider markaların çalışmayı hayal edecekleri bir Reklam Ajansı olmak.

Misyonumuz

Ortaya koyduğumuz yaratıcı fikir ve çözümlerle markalaşma yolunda ilerlemek ve iş ortaklarımızın gerçek anlamda çözüm ortağı olmaktır.

7 İlkemiz

1-Paylaşarak ve hissederek çalışmak, özgün web tasarım hizmeti vermek.
2-Müşteriyi tatmin etmek, ama her istediğini yaparak değil, çıkarlarını kollayarak, tutarlılık gösterek ve ayrıntılara dikkat ederek.
3-Zamanında, yerinde ve doğru çözümleri sunup, bu çözümlerin uygulamalarını yine zamanında, yerinde ve doğru sonuçlandırmak.
4-Sahip olduğumuz değerlerden taviz vermemek.
5-Ayrıntılara dikkat etmek.
6-Bireysel insiyatifleri ve yaratıcılığı teşvik etmek.
7-Gerçek bir çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

-Pratik zeka olmazsa olmazımızdır.
-Yanındaki işe boğulmuşken web`de gezinen, terasta keyif yapan bizden değildir. -Mızmızlığa katlanamayız.
-Gerektiğinde "karadan yürütmeyi" de biliriz,
-İnisiyatif kullanılması en sevdiğimiz şeydir. İşi sahiplenene yetki vermeye de bayılırız.
-"Tecrübenin aynı şeyi defalarca yapmak" demek olmadığını bilir, yeteneğe CV`den daha fazla değer veririz.
-Hesap verilebilirliğe inanırız.
-En önemlisi, sadece yapmış olmak için değil, bir etki yaratmak için çalışırız.

 

 

KURUCUMUZ - CEO

   Yazılım Mühendisliği eğitimi alırken  4 yıl ücretsiz stajyerlik yapmış olup  ,mezun olduktan sonra  sektörün ileri gelen Yazılım Firmalarında , Reklam Ajanslarında , Hosting Firmalarında görev  almıştır. En son görev aldığı şirket  Türkiyenin en büyük reklam ajanslarından birisi olan  PROJECT HOUSE Reklam Ajansıdır project house reklam ajansında Anadolu Hayat Emeklilik, Honda ,Petrol Ofisi , Toyota, Peugeot, Coca Cola, Colins, Damla Su, Yataş, Teknosa, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ,Mavi Yeşil, Akbank, Hatırlıyormusun Beni, Hero Baby, Kahve Dünyası, Ykb Akademi,  İntel, Avon, Bp, Tefal, Ülker, Kanal D, Fox ,gibi büyük  web sitesi projelerinde görev almıştır. 40 'ı aşkın stajyer yetiştirip sektöre adım atmalarında öncü olmuştur.

     Sektörün ileri gelen  Bilgisayar Kurslarında ve Marmara Üniversitesinde Yazılım Eğitimi  vermiş  olup 2011 yılında   Zelzeve Digitali Kurmuştur , Sahip Olduğu Bilgiler ; Php Yazılımı ,Asp.Net Yazılımı ,Java,Jquery,Html 5, Css 3 ,Flash, Maya ,After Effect, Web Arayüz Tasarımı , Seo Yazılımı , E-Ticaret Yazılımı ,Masaüstü Yazılımı,Mobil Yazılım,Mobil Uygulama Geliştirmedir. 

   4 dil  bilgisine sahip olup , Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulların'da Almanca dili eğitimi almakta olup ,Arel Üniversitesinde Yüksek Lisansı tamamlamışır (Grafik Tasarım) Beykent Üniversitesi (Yüksek Yazılım Mühendisliği ) Doktora Eğitimine Devam Etmektedir.  Web Tasarım ve Yazılım ile ilgili hazırladığı piyasada bir çok eğitim cd si ve semineri bulunmaktadır.

PHP dünyasının derinliklerinde seyahat etmeyi çok seven, CSS, Ajax ve jQuery ile yoğrulmuş kodlarla boğuşmaktan hoşlanan bir yapıya sahiptir. Hiçbir "engel"e aldırmadan geceli gündüzlü çalışmalarını sürdürerek, ne kadar sorumluluk sahibi biri olduğunu kanıtlamış, enerjisiyle ve samimiyetiyle onu tanıyan her insanın gönül dünyasındaki özel yerini almıştır.Bilgi güçtür sloganını benimsemiş dünyaya bakış açısı değişmiştir.günden güne kendini bilgi edinmeye bilgi havuzunda yağurulmaya devam ederek kendini sürekli geliştirmektedir. 

Yeri Gögü Sallandıran Reklam Ajansı..